KONST / Litografier / Färglitografi 9432647
nr 943 2647
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad, Fjärilar, 1970, 16/75, ramens innermått: 71 x 41
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 februari 2015
kl 18:52:31
16/2 18:12:08
16 feb